مختصری درباره شرکت بین المللی رابین سر افراز هومهر

از بدو تأسیس ، با طرح‌ریزی استراتژی‌های توسعه‌ محور توانسته‌ایم مسیرهای طولانی را در مدت‌زمانی کوتاه سپری کنیم و با خلق سبد محصول باکیفیت و جامع و نیز تیمی پویا و همدل، آینده‌ای روشن فراروی چشم تولید کنندگان عرصه غذا و داروی این وادیِ پراهمیت به‌تصویر کشیم. و همچنین با دارابودن نمایندگی های مطرح در جهان قیمت تمام شده محصولات را برای مشتریان خود به حداقل میرسانیم .
سلامت سازمانی و صداقت را سرلوحۀ فعالیت‌های شبانه‌روزی خود قرار دادیم تا بتوانیم ارزشمندترین دستاورد خود را که پشتیبانی تکیه‌پذیر و همگامیِ مطمئن برای صنعت کشور است، محافظت کنیم و گسترش دهیم. ما در « شرکت بین المللی رابین سرافراز هومهر » مشتریان را تنها نمی‌گذاریم و از آغاز تا انجام و حتی پس از به‌ثمرنشستنِ هر پروژه، گام‌به‌گام در کنارشان هستیم و یاریگرِ دوشادوش آنان هستیم .
خشنودی بزرگواران فعال در صنعت کشور ارزشمندترین سرمایۀ ماست و تولید کنندگان به‌دور از اغراق‌و شعار، شرکای حقیقی و همراهان همیشگیِ موفقیت‌های ما هستند. تلاش کرده‌ایم در کارگروه‌های تخصصی، با شنیدن صدای فعالان عرصه تولید و تشخیص درست نیازها ، تامین جهت تولید بهینه را قطب‌نمای حرکت خود در قرار دهیم.
اکنون، مفتخریم که با بهادادن به دانش و طراحی چارت سازمانیِ افقی و تمرکز بر تصمیم‌گیری‌های غیرمتمرکز، سازمانی چابک بنیان نهاده‌ایم که می‌تواند پابه‌پای سرعت روزافزون تغییراتِ قرن بیست‌ویکم و صنعت شتابان نرم‌افزار، حرکت کند و همچنین با فراهم‌آوریِ بستر لازم برای بروز خلاقیت‌ها و مدیریت مقتدر دانش، در صنعت تکنولوژی‌محور و دانش‌بنیانِ نرم‌افزار، سازمانی پیشرو باشیم.
یکی دیگر از مسئولیت‌های حساس ما در « شرکت بین المللی رابین سرافراز هومهر »، درنظرگرفتن زیرساخت فرهنگی مناسب برای خَلق سازمانی چابک و منطبق بر استانداردهای جهانی است.
ماموریت شرکت رابین سرافراز هومهر ، ارائۀ خدمات و محصولات نوین و خلاقانه، برای فعالان صنعت غذا و داروی کشوراست و تک تک اعضای این شرکت خود را ملزم به پیشبرد امور در این راستا میدانند.
بزرگترین افتخار ما استفاده از تیمی قوی ، فعال و خوشنام در ر عرصه تولید، کیفیت ، بازرگانی داخلی و بین المللی ، فروش و بازرایابی است که توانسته ایم به واسطه مدیریت نوین بین المللی و خلق هم افزایی در پروژه ها ، دهها پروژه مشاوره و تامین را با رضایت کامل به پایان رسانده ایم.

در مورد شرکت:

هدف از ایجاد این مجموعه ، ایجاد تغییرات بنیادی در ارائه خدمات مشاوره و اجرا در حوزه های تولید، کنترل کیفیت، تامین، برنامه ریزی بازاریابی، فروش و پخش می باشد.

رابین سرافراز دارای تیمی پویا و حرفه ای بوده که همراه با استانداردهای بروز دنیا در حرکت بوده و پیوسته در حال رشد می باشد.

یکی از مزیتهای رقابتی شرکت، دسترسی بدون واسطه به تامین کنندگان مواد اولیه در داخل و خارج کشور می باشد که با حفظ کیفیت مطلوب برای مشتریان، قیمت تمام شده را به صورت قابل توجهی کاهش داده و رقابت در بازار را برای برندها تسهیل می کند.

دورنما:

تا سال ۱۴۰۱ جزو ۱۰ شرکت برتر ایران در زمینه ارائه خدمات مشاوره و امور اجرایی در صنایع تولید و پخش کشور باشیم.

ماموریت:

شرکت رابین سرافراز هومهر ، ارائه دهنده خدمات و محصولات با کیفیت برای فعالان صنعت غذا و داروی کشور بوده و تک تک نفرات این تیم، خود را ملزم به رعایت این اساس دانسته و خلاقیت را سرلوحه به انجام کارها قرار می دهند.

ارزشها:

نقطه اتکای مشتریان و همراهی با ایشان تا به ثمر نشستن پروژه های تعریف شده

از آنجایی که مشتریان شرکای تجاری ما بحساب می آیند، جلب اعتماد فعالان این حوزه برایمان بسیار پر اهمیت است.

ما سازمانی دانش بنیان هستیم و همواره در راستای بهبود عملکرد خود تلاش می کنیم.

فرم تماس